Indiana University Theme (2.1.0-beta9) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
