Indiana University Theme (2.1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Main menu
sr: Главни мени
