Indiana University Paragraphs (2.0.0) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Categories
mk: Категории

en: - All -
mk: - Сите -
