Indiana University Paragraphs (2.0.1) - en to ar translation catalogue (47 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Images
ar: الصور

en: Content
ar: المحتوى

en: Item
ar: عنصر

en: Type
ar: النوع

en: Language
ar: اللغة

en: On
ar: في

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Categories
ar: التصنيفات

en: File
ar: ملف

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: None
ar: لا شيء

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: True
ar: صحيح

en: View
ar: عرض

en: Text
ar: نص

en: All
ar: الكل

en: Done
ar: تمّ

en: Block
ar: الصندوق

en: Off
ar: إيقاف

en: Header
ar: الترويسة

en: Published
ar: منشور

en: Items
ar: أخبار

en: Desc
ar: تنازلي

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Provider
ar: المزود

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Features
ar: الخصائص

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Video
ar: فيديو

en: Document
ar: وثيقة

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Columns
ar: أعمدة

en: Offset
ar: الإزاحة

en: More link
ar: رابط المزيد

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: hide
ar: إخفاء

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
