Indiana University Paragraphs (2.0.1) - en to kn translation catalogue (39 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Item
kn: ಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: File
kn: ಕಡತ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: True
kn: ನಿಜ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Section
kn: ವಿಭಾಗ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Done
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Stats
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Document
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Columns
kn: ಕಾಲಂಗಳು

en: Panel
kn: ಫಲಕ

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: Background image
kn: ಹಿನ್ನಲೆಯ ಚಿತ್ರ

en: Accordion
kn: ಅಕಾರ್ಡಿಯಾನ್

en: features
kn: ಲಕ್ಷಣಗಳು
