Indiana University Paragraphs (2.0.1) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Images
sl: Slike

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Language
sl: Jezik

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Categories
sl: Kategorije

en: File
sl: Datoteka

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: View
sl: Prikaži

en: Text
sl: Besedilo

en: All
sl: Vsi

en: Done
sl: Opravljeno

en: Block
sl: Blok

en: Header
sl: Glava

en: Published
sl: Objavljeno

en: Items
sl: Notice
