Indiana University Paragraphs (2.0.2) - en to ca translation catalogue (52 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Images
ca: Imatges

en: Content
ca: Contingut

en: Item
ca: Element

en: Type
ca: Tipus

en: Language
ca: Llengua

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: File
ca: Fitxer

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: True
ca: Cert

en: View
ca: Mostra

en: Section
ca: Secció

en: All
ca: Tot

en: Done
ca: Fet

en: Block
ca: Bloc

en: Off
ca: Inactiu

en: Header
ca: Capçalera

en: Published
ca: Publicat

en: Items
ca: Elements

en: Background color
ca: Color de fons

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Tab
ca: Pestanya

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Feature
ca: Funcionalitat

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Video
ca: Vídeo

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Webform
ca: Formulari web

en: Apply
ca: Aplica

en: Columns
ca: Columnes

en: Offset
ca: Desplaçament

en: More link
ca: Enllaç "més"

en: Column
ca: Columna

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: hide
ca: amaga

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Add media
ca: Afegeix mèdia

en: Master
ca: Mestre

en: Media name
ca: Nom del mèdia
