Indiana University Paragraphs (2.0.2) - en to da translation catalogue (56 entries)

en: Title
da: Titel

en: Images
da: Billeder

en: Content
da: Indhold

en: Item
da: Element

en: Language
da: Sprog

en: On
da: Tilsluttet

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Categories
da: Kategorier

en: File
da: Fil

en: Reset
da: Gendan

en: None
da: Ingen

en: Image
da: Billede

en: True
da: Sandt

en: View
da: Vis

en: Section
da: Sektion

en: Text
da: Tekst

en: All
da: Alle

en: Done
da: Færdig

en: Block
da: Blok

en: Off
da: Afbrudt

en: Header
da: Overskrift

en: Published
da: Udgivet

en: Items
da: Overskrifter

en: Desc
da: Faldende

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Provider
da: Udbyder

en: Tab
da: Fane

en: Stats
da: Statistik

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Document
da: Dokument

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Tabs
da: Faner

en: Webform
da: Webformular

en: Apply
da: Udfør

en: Columns
da: Kolonner

en: Offset
da: Forskydning

en: More link
da: Mere-link

en: Headline
da: Overskrift

en: Paragraph
da: Afsnit

en: Column
da: Kolonne

en: Entity type
da: Entity-type

en: hide
da: gem

en: Accordion
da: Foldud menu

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Publishing status
da: Publiceringsstatus

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Add media
da: Tilføj media

en: Asc
da: Stigende

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
da: En uploadet fil eller dokument, f.eks. en PDF.
