Indiana University Paragraphs (2.0.4) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Images
bn: ছবি

en: Language
bn: ভাষা

en: None
bn: একটিও নয়

en: Image
bn: ছবি

en: All
bn: সমস্ত

en: Done
bn: সম্পন্ন

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Items
bn: আইটেমসমূহ
