Indiana University Paragraphs (2.0.5) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Images
bs: Slike

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Language
bs: Jezik

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Categories
bs: Kategorije

en: None
bs: Nijedan

en: Image
bs: Slika

en: View
bs: Pregled

en: Text
bs: Tekst

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Published
bs: Objavljeno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Apply
bs: Primjeni

en: Column
bs: Kolona
