Indiana University Paragraphs (2.0.5) - en to te translation catalogue (30 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Content
te: సారము

en: Item
te: అంశం

en: Type
te: రకం

en: Language
te: భాష

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Categories
te: వర్గాలు

en: File
te: ఫైల్

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: True
te: సత్యం

en: View
te: చూడు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: All
te: అన్నీ

en: Done
te: పూర్తయ్యింది

en: Items
te: అంశాలు

en: Stats
te: గణాంకాలు

en: Features
te: విశేషాలు

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
