Indiana University Paragraphs (2.0.6) - en to eu translation catalogue (45 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Images
eu: Irudiak

en: Content
eu: Edukia

en: Item
eu: Elementua

en: Type
eu: Mota

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Categories
eu: Kategoriak

en: File
eu: Fitxategi

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: True
eu: Egiazkoa

en: View
eu: Bista

en: Text
eu: Testua

en: All
eu: Guztiak

en: Done
eu: Eginda

en: Block
eu: Blokea

en: Header
eu: Goiburua

en: Published
eu: Argitaratua

en: Items
eu: Elementuak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Document
eu: Dokumentua

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Panel
eu: Panela

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: More link
eu: Esteka gehiago

en: Column
eu: Zutabe

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Background image
eu: Atzeko planoko irudia

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
