Indiana University Paragraphs (2.0.6) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Language
os: Æвзаг

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Categories
os: Категоритæ

en: File
os: Файл

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Image
os: Сурæт

en: View
os: Фенд
