Indiana University Paragraphs (2.0.6) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: Item
sr: Производ

en: Type
sr: Tип

en: Language
sr: Језик

en: Categories
sr: Категорије

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: Block
sr: Блок

en: Provider
sr: Провајдер

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Entity type
sr: Тип ентитета
