Indiana University Paragraphs (2.1.0) - en to cy translation catalogue (31 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Images
cy: Delweddau

en: Content
cy: Cynnwys

en: Item
cy: Eitem

en: Type
cy: Math

en: Language
cy: Iaith

en: On
cy: Ymlaen

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Categories
cy: Categorïau

en: File
cy: Ffeil

en: Reset
cy: Ailosod

en: None
cy: Dim

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: True
cy: Gwir

en: View
cy: Gweld

en: Text
cy: Testun

en: All
cy: I gyd

en: Block
cy: Bloc

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Header
cy: Pennawd

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Items
cy: Eitemau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: More link
cy: Dolen mwy

en: Column
cy: Colofn

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
