Indiana University Paragraphs (2.1.0) - en to el translation catalogue (45 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Images
el: Εικόνες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Language
el: Γλώσσα

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: File
el: Αρχείο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: True
el: Αληθής

en: View
el: Προβολή

en: Text
el: Κείμενο

en: All
el: Όλες

en: Done
el: Έγινε

en: Block
el: Μπλοκ

en: Off
el: Κλειστό

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Desc
el: Φθί

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Provider
el: Πάροχος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: More link
el: Σύνδεσμος περισσοτέρων

en: Column
el: Στήλη

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Asc
el: Αύξ
