Indiana University Paragraphs (2.1.0) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Content
fy: Ynhâld

en: Language
fy: Taal

en: None
fy: Gjin

en: View
fy: Besjen
