Indiana University Paragraphs (2.1.0) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: All
pa: ਸਭ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Items
pa: ਆਈਟਮਾਂ
