Indiana University Paragraphs (2.1.0) - en to ro translation catalogue (50 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Images
ro: Imagini

en: Content
ro: Conținut

en: Item
ro: Produs

en: Type
ro: Tip

en: Language
ro: Limba

en: On
ro: Pornit

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Categories
ro: Categorii

en: File
ro: Fișier

en: Reset
ro: Resetează

en: None
ro: Nimic

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: True
ro: Adevărat

en: View
ro: Afișează

en: All
ro: Toate

en: Done
ro: Gata

en: Block
ro: Bloc

en: Off
ro: Oprit

en: Header
ro: Cap

en: Published
ro: Publicat

en: Items
ro: Articole

en: Desc
ro: Descendent

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Provider
ro: Furnizor

en: Stats
ro: Statistici

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Features
ro: Caracteristici

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Tabs
ro: Taburi

en: Apply
ro: Aplică

en: Columns
ro: Coloane

en: Offset
ro: Decalaj

en: More link
ro: Legătură "Mai mult"

en: Column
ro: Coloană

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Publishing status
ro: Statusul publicării

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Media name
ro: Nume media
