Indiana University Paragraphs (2.1.1) - en to ml translation catalogue (16 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Images
ml: ചിത്രങ്ങൾ

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Item
ml: ഇനം

en: Type
ml: തരം

en: On
ml: ഓൺ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Image
ml: ചിത്രം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Audio
ml: ഓഡിയോ

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
