Indiana University Paragraphs (2.1.13) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Images
jv: Gambar

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Categories
jv: Kategori

en: File
jv: Berkas

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: View
jv: Tampilan

en: Text
jv: Teks

en: All
jv: Kabèh

en: Done
jv: Rampung

en: Block
jv: Blok

en: Items
jv: Item

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Background color
jv: Warna Background

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Full content
jv: Konten wutuh

en: Asc
jv: Urut Maju
