Indiana University Paragraphs (2.1.2) - en to ug translation catalogue (27 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Type
ug: تىپى

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: File
ug: ھۆججەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Text
ug: تېكىست

en: All
ug: ھەممە

en: Done
ug: تۈگىدى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Items
ug: تۈرلەر

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: Full content
ug: تولۇق مەزمۇنى
