Indiana University Paragraphs (2.1.4) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Item
ne: वस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: On
ne: माथि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: File
ne: फ़ाइल

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Link
ne: लिङ्क

en: View
ne: दृश्य

en: Text
ne: अक्षर

en: All
ne: सबै

en: Done
ne: भयो

en: Block
ne: ब्लक

en: Header
ne: हेडर

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Full content
ne: पुरा सामग्री
