Indiana University Paragraphs (2.2.2) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: View
dz: སྟོན་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།
