Indiana University Paragraphs (2.2.3) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Teaser
mg: Famintinana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Medium
mg: Antonony

en: Full content
mg: Anatiny feno
