Indiana University Paragraphs (2.2.4) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Version
sq: Versioni

en: Link
sq: Lidhje

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: View
sq: Shfaq

en: Block
sq: Bllokuar

en: Header
sq: Titulli

en: Items
sq: Elementët

en: Medium
sq: Mesatar
