Iubenda Integration (4.0.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Form
kn: ಫಾರ್ಮ್

en: Black
kn: ಕಪ್ಪು
