Iubenda Integration (8.x-2.0-beta1) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Message
ku: پەیام

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Text
ku: دەق

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: General
ku: گشتی

en: Other
ku: هیتر

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: info
ku: زانیاری

en: Black
ku: ڕەش

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
