Iubenda Integration (8.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: error
fa: خطا

en: Message
fa: پیام

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Text
fa: متن

en: Footer
fa: پاورقی

en: General
fa: عمومی

en: Other
fa: ساير

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Font size
fa: اندازه فونت

en: White
fa: سفید

en: Style
fa: سبک

en: No style
fa: بدون قالب

en: Form
fa: فرم

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: info
fa: اطلاعات

en: Black
fa: سیاه

en: - Select -
fa: - انتخاب -
