IVW Integration (8.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Language
is: Tungumál

en: Homepage
is: Heimasíða

en: Format
is: Stílsnið

en: Audio
is: Hljóð

en: Unknown
is: Óþekkt

en: User
is: Notandi

en: Online
is: Tengdir

en: News
is: Fréttir

en: Newsletter
is: Fréttabréf

en: Miscellaneous
is: Ýmislegt

en: German
is: Þýska

en: Creator
is: Stofnandi

en: Site settings
is: Stillingar vefs
