IVW Integration (8.x-1.0-rc5) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Language
hr: Jezik

en: Homepage
hr: Naslovnica

en: Format
hr: Oblik

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: User
hr: Korisnik

en: Online
hr: Umreženo

en: Miscellaneous
hr: Razno

en: German
hr: Njemački
