IVW Integration (8.x-1.0-rc5) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Language
ta: மொழி

en: Homepage
ta: வலைமனை

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: User
ta: பயனர்

en: Online
ta: இயக்கத்தில் இருக்கிறது

en: German
ta: ஜெர்மன்

en: Default values
ta: இயல்புநிலை மதிப்புகள்
