IVW Integration (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Language
cy: Iaith

en: Homepage
cy: Hafan

en: Format
cy: Fformat

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Online
cy: Ar-lein

en: Not configured
cy: Heb ei ffurfweddu

en: German
cy: Almaeneg
