IVW Integration (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Language
mr: भाषा

en: Homepage
mr: मुख्य पान

en: Format
mr: रचना

en: Audio
mr: ध्वनी

en: User
mr: सदस्य

en: Mobile
mr: भ्रमणध्वनी

en: German
mr: जर्मन

en: Default values
mr: मुलभूत मुल्य
