IVW Integration (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Language
ne: भाषा

en: Homepage
ne: गृहपृष्ठ

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: German
ne: जर्मन

en: Health
ne: स्वास्थ्य
