IVW Integration (8.x-1.10) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Content
id: Konten

en: Language
id: Bahasa

en: Homepage
id: Laman beranda

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: User
id: Pengguna

en: Online
id: Aktif

en: News
id: Berita

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Newsletter
id: Kabar berlangganan

en: Content language
id: Bahasa konten

en: Default values
id: Nilai bawaan
