IVW Integration (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Language
fa: زبان

en: Homepage
fa: صفحه خانگی

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Audio
fa: صوتی

en: Unknown
fa: نامشخص

en: User
fa: کاربر

en: Online
fa: برخط

en: Video
fa: ویدیو

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: Newsletter
fa: خبرنامه

en: Miscellaneous
fa: متفرقه

en: German
fa: آلمانی

en: Content language
fa: زبان محتوا

en: Creator
fa: سازنده

en: Site settings
fa: تنظیمات سایت

en: Default values
fa: مقادیر پیش‌فرض
