IVW Integration (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Language
gu: ભાષા

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Online
gu: ઉપલબ્ધ

en: Content language
gu: સામગ્રી ભાષા

en: Default values
gu: મૂળભૂત કિંમતો
