IVW Integration (8.x-1.4) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Audio
ml: ഓഡിയോ

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: German
ml: ജര്‍മ്മന്‍
