IVW Integration (8.x-1.6) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Language
ja: 言語

en: Homepage
ja: ホームページ

en: Format
ja: フォーマット

en: Audio
ja: オーディオ

en: Unknown
ja: 不明

en: User
ja: ユーザー

en: Mobile
ja: モバイル

en: Online
ja: オンライン

en: Video
ja: ビデオ

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: Newsletter
ja: ニュースレター

en: Miscellaneous
ja: その他

en: German
ja: ドイツ語

en: Content language
ja: コンテンツの言語

en: Creator
ja: 作者

en: Site settings
ja: サイト設定

en: Tracking
ja: 追跡中

en: Default values
ja: デフォルト値
