IVW Integration (8.x-1.6) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Language
lt: Kalba

en: Homepage
lt: Svetainė

en: Format
lt: Formatas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: User
lt: Narys

en: Online
lt: Įjungta

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Newsletter
lt: Naujienlaiškis

en: Site settings
lt: Svetainės nuostatos

en: Tracking
lt: Sekimas

en: Default values
lt: Numatytosios reikšmės
