IVW Integration (8.x-1.6) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Language
mn: Хэл

en: Homepage
mn: Нүүр хуудас

en: Format
mn: Бүтэц

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: German
mn: Герман
