IVW Integration (8.x-1.6) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Language
oc: Lenga

en: Homepage
oc: Pagina d'acuèlh

en: Audio
oc: Àudio

en: Unknown
oc: Desconegut

en: User
oc: Utilizaire

en: Online
oc: En linha

en: Paid
oc: Pagat

en: News
oc: Novèlas

en: Miscellaneous
oc: Divers

en: German
oc: Alemand

en: Default values
oc: Valara per defaut

en: Sport
oc: Espòrt
