IVW Integration (8.x-1.7) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Language
ar: اللغة

en: Homepage
ar: الصفحة الأولى

en: Format
ar: التنسيق

en: Audio
ar: الصوت

en: Unknown
ar: غير معروف

en: User
ar: المستخدم

en: Online
ar: عالخط

en: Video
ar: فيديو

en: Newsletter
ar: النشرة

en: German
ar: ألمانية

en: Default values
ar: القيم الافتراضية
