IVW Integration (8.x-1.7) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Homepage
eu: Azaleko orria

en: Format
eu: Formatua

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: User
eu: Erabiltzailea

en: News
eu: Berriak

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Miscellaneous
eu: Hainbat

en: German
eu: Alemanera

en: Content language
eu: Edukiaren hizkuntza

en: Creator
eu: Sortzailea

en: Default values
eu: Balio lehenetsiak
