IVW Integration (8.x-1.9) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Language
pl: Język

en: Homepage
pl: Strona domowa

en: Unknown
pl: Nieznany

en: User
pl: Użytkownik

en: Online
pl: Włączona

en: Paid
pl: Zapłacono

en: Video
pl: Wideo

en: News
pl: Aktualności

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Miscellaneous
pl: Inne

en: German
pl: Niemiecki

en: Editors
pl: Redaktorzy

en: Content language
pl: Język zawartości

en: Games
pl: Gry

en: Creator
pl: Twórca

en: Site settings
pl: Ustawienia witryny

en: Computer
pl: Komputer

en: Default values
pl: Wartości domyślne
