IVW Integration (8.x-1.9) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Language
sl: Jezik

en: Homepage
sl: Domača stran

en: Format
sl: Oblika

en: Unknown
sl: Neznan

en: User
sl: Uporabnik

en: Online
sl: Stran je dosegljiva

en: News
sl: Novice

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
