IVW Integration (8.x-1.10) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Language
bg: Език

en: Homepage
bg: Начална страница

en: Format
bg: Формат

en: Audio
bg: Музика

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: User
bg: Потребител

en: Online
bg: Онлайн

en: German
bg: Немски

en: Site settings
bg: Настройки
