IVW Integration (8.x-2.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Language
bn: ভাষা

en: Homepage
bn: নীড়পাতা

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: German
bn: জার্মান
