IVW Integration (8.x-2.2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Language
km: ភាសា

en: Homepage
km: គេហ​ទំព័រ

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Online
km: លើ​បណ្ដាញ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់
